601 65 55 97

Przewóz osób

Profesjonalnie zorganizowany przejazd na lotnisko zawsze stanowi fundament udanej dalszej podróży. Z kolei szybki kurs do mieszkania lub biura zaraz po opuszczeniu samolotu często zdecydowanie poprawia samopoczucie. W naszej firmie oferujemy transfer osób na Port Lotniczy Gdańsk oraz odbieramy podróżnych i dowozimy w dowolnie wskazane miejsce.

Zawsze na czas

Decydując się na nasze usługi przede wszystkim eliminują Państwo stresowe sytuacje związane z ryzykiem spóźnienia się na samolot. We wskazanym miejscu zawsze stawiamy się o umówionej godzinie, co przekłada się na późniejsze, spokojne przejście przez bramki. Dodatkowo, nasi kierowcy doskonale znają trasy prowadzące na lotnisko. Przez to są w stanie dokładnie oszacować, ile czasu zajmie podróż z miejsca, w którym obecnie będą się Państwo znajdować. Samochód jest zawsze przygotowany do jazdy, by po drodze nie tracić czasu na przykład na tankowanie. Sam przejazd odbywa się szybko, a jednocześnie komfortowo z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Nasze usługi to również przewóz całych grup podróżnych po wylądowaniu samolotu. Odbieramy Państwa z lotniska i odwozimy w każde wyznaczone miejsce. To zawsze kierowca naszej firmy czeka na Państwa, a nie na odwrót. Dzięki temu powrót do Polski i przedostanie się do mieszkania lub biura odbywa się płynnie i komfortowo. Ponadto, dzięki dużym przestrzeniom bagażowym jesteśmy zapewnić transfer nawet największych walizek.

Zamówienia realizujemy dla osób indywidualnych i przedsiębiorców. Przewozimy całe rodziny, pracowników Państwa firmy oraz delegacje. Decydując się na nasze usługi każdy z zaproszonych przez Państwa gości poczuje się wyjątkowo będąc obsłużonym przez naszych wysoce eleganckich szoferów. Umożliwiamy zarezerwowanie busa z kierowcą władającym językiem obcym, dzięki czemu profesjonalnie obsługujemy także osoby nie mówiące po polsku.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub za pośrednictwem naszego formularza na stronie internetowej. W ten sposób ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące Państwa przewozu na lotnisko lub odbioru zaraz po wylądowaniu samolotu.